Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka - 4 czerwca br.

Szanowne Młode Pokolenie!
Już od ponad 60-ciu lat w dniu 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Ten dzień świętowaliśmy zawsze z Wami – wspólnie uczestnicząc w kolorowych, wesołych, pełnych zabaw wydarzeniach. Było radośnie, a uśmiech na Waszych twarzach był dla nas – tych dorosłych “dzieci” – czymś najlepszym, czego mogliśmy oczekiwać.
Zadajemy sobie pytanie, czy w tym roku może być inaczej?
Nie!
Już dzisiaj zapraszamy całe rodziny na piknik!!! 4 czerwca będzie głośno i kolorowo. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek: gry, zabawy z animatorami, balonowy ogród, malowanie twarzy, spotkanie ze strażakiem- pokaz wozu strażackiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawoni, pokaz i warsztaty z Taekwondo, które poprowadzi Dariusz Kowalkowski, kiermasz książek, loteria fantowa, rodzinny taniec Zumba, pokaz dużych baniek mydlanych, strefa relaksu, pokaz udzielania pierwszej pomocy, który poprowadzi ratownik medyczny Zenon Łoś.
O godzinie 15:00 zapraszamy na fantastyczne przedstawienie muzyczne z Siostry WAJS & Stonoga. Na zakończenie odbędzie się eksplozja kolorów (prosimy o zabezpieczenie oczu podczas eksplozji, mogą być okulary do pływania lub przeciwsłoneczne)
Pamiętajcie, zabierzcie ze sobą kocyki. Dla dzieci z Gminy Zawonia słodka niespodzianka ufundowana przez Artura Gąsiorka z firmy Place Zabaw FreeKids.
Podczas pikniku Pan Dariusz Kowalkowski wraz z wolontariuszami będzie kwestował na rzecz chorego na nowotwór Kamilka Dziurdzińskiego.
W tym szczególnym dniu życzymy Wam ZABAWY BEZ OGRANICZEŃ! Niech młode lata upływają Wam w radości i codziennym dobrym humorze! Bawcie się, zdobywajcie wiedzę, odkrywajcie Świat Waszych Marzeń, bądźcie Sobą!
 
Przedstawienie muzyczne finansowane jest ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2022.
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka
Wersja XML